Kontakt

Här hittar du våra medarbetare, presenterade per ort. Vi jobbar där våra kunder behöver oss, men orten visar var respektive medarbetare har sin bas. Ett team från PQ består i många fall av medarbetare från kontoren för att du som kund ska få bästa tänkbara, samlade kompetens till ditt projekt.


Eskilstuna

info@pqp.se


Tullgatan 8

632 17 Eskilstuna

Jonas Karlsson

VD, Projektledare
Certifierad IPMA Nivå B

070-366 19 70

jonas.karlsson@pqp.se

Eskilstuna

Göran Wahlström

Kontorschef
Projektledare

079-098 41 50

goran.wahlstrom@pqp.se

Eskilstuna

Camilla Bjureland

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-366 33 89

camilla.bjureland@pqp.se

Eskilstuna

Lars Frisk

Projektledare

070-310 58 29

lars.frisk@pqp.se

Eskilstuna

Tony Hammar

Projektledare

073-695 26 37

tony.hammar@pqp.se

Eskilstuna

Göran Hansson

Projektledare

070-366 53 81

goran.hansson@pqp.se

Eskilstuna

Mats Hawia

Projektledare

073-867 05 41

mats.hawia@pqp.se

Eskilstuna

Ella Johansson

Projektledare

079-098 65 34

ella.johansson@pqp.se

Eskilstuna

Johan Mejenqvist

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-643 13 78

johan.mejenqvist@pqp.se

Eskilstuna

Per-Ola Nilsson

Projektledare

070-330 13 73

per-ola.nilsson@pqp.se

Eskilstuna

Niclas Norman

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-693 37 27

niclas.norman@pqp.se

Eskilstuna

Daniel Tucic

Projektledare

070-366 15 30

daniel.tucic@pqp.se

Eskilstuna

Eva-Lena Verner

Projektledare

070-366 70 82

eva-lena.verner@pqp.se

Eskilstuna


Västerås

Västerås

info@pqp.se


Sigurdsgatan 9

721 30 Västerås

Sofia Norstedt

Kontorschef
Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

073-531 75 99

sofia.norstedt@pqp.se

Västerås

Susanne Fahlström

Affärsområdeschef anläggning
Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-691 11 35

susanne.fahlstrom@pqp.se

Västerås

Willy Adolfsson

Projektledare

070-9258450

willy.adolfsson@pqp.se

Västerås

Tomas Domberg

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå B

070-340 67 09

tomas.domberg@pqp.se

Västerås

Mikael Ekberg

Projektledare

0735-88 88 58

mikael.ekberg@pqp.se

Västerås

Johan Eriksson

Projektledare

070-366 07 52

johan.eriksson@pqp.se

Västerås

Lotta Nilsson

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-366 18 60

lotta.nilsson@pqp.se

Västerås

Marcus Persson

Projektledare

0735-96 58 48

marcus.persson@pqp.se

Västerås

Madeleine Thell

Projektledare

070-366 55 71

madeleine.thell@pqp.se

Västerås

Magnus Åkerberg

Projektledare

070-366 10 64

Magnus.akerberg@pqp.se

Västerås


Stockholm

Stockholm

info@pqp.se


Årstaängsvägen 17 C 5tr

117 43 Stockholm

Patrik Andersson

Affärsområdeschef Hus
Projektledare

070-366 19 84

patrik.andersson@pqp.se

Stockholm

Björn Andersson

Affärsområdeschef Resilience
Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-366 30 75

bjorn.andersson@pqp.se

Stockholm

Leopold Brcina

Gruppchef
Projektledare

079-335 52 56

leopold.brcina@pqp.se

Stockholm

Magnus Caspi

Gruppchef
Projektledare
Certifierad IPMA Nivå B

073-361 21 30

magnus.caspi@pqp.se

Stockholm

Mikael Ahl

Projektledare

070-655 42 51

mikael.ahl@pqp.se

Stockholm

Carl Berglund

Projektledare

070-366 00 36

carl.berglund@pqp.se

Stockholm

Mikael Bohman

Projektledare

070-366 22 56

mikael.bohman@pqp.se

Stockholm

Engin Celik

Projektledare

079-098 65 39

engin.celik@pqp.se

Stockholm

Pierre Christoffersson

Projektledare

070-366 09 89

pierre.christoffersson@pqp.se

Stockholm

Lise-Lotte Eriksson

Projektledare

070-865 02 73

lise-lotte.eriksson@pqp.se

Stockholm

John Jespersen

Projektledare

070-366 04 58

john.jespersen@pqp.se

Stockholm

Dan Jonsson

Projektledare

070-366 19 77

dan.jonsson@pqp.se

Stockholm

Johan Lyrén

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå B

070-366 05 58

johan.lyren@pqp.se

Stockholm

Thomas Mickelsson

Projektledare

070-854 49 30

thomas.mickelsson@pqp.se

Stockholm

Nicklas Samuelsson

Projektledare

070-366 05 21

nicklas.samuelsson@pqp.se

Stockholm

Emelie Weckström

Projektledare

070-310 52 21

emelie.weckstrom@pqp.se

Stockholm