Kontakt

Här hittar du våra medarbetare, presenterade i bokstavsordning per ort. Vi jobbar där våra kunder behöver oss, så orten visar bara var respektive medarbetare har sin bas. Ett team från PQ består i många fall av medarbetare från olika kontor för att du som kund ska få bästa tänkbara samlade kompetens till ditt projekt.


Eskilstuna

info@pqp.se


Tullgatan 8

632 17 Eskilstuna

Jonas Karlsson

VD, Projektledare
Certifierad IPMA Nivå B

070-366 19 70

jonas.karlsson@pqp.se

Eskilstuna

Göran Wahlström

Kontorschef, Projektledare

079-098 41 50

goran.wahlstrom@pqp.se

Eskilstuna

Thomas Bommelin

Projektledare

076-779 99 46

thomas.bommelin@pqp.se

Eskilstuna

Camilla Bjureland

Projektledare Certifierad IPMA Nivå C

070-366 33 89

camilla.bjureland@pqp.se

Eskilstuna

Roger Björling

Projektledare

076-495 39 55

roger.bjorling@pqp.se

Eskilstuna

Lars Frisk

Projektledare

070-310 58 29

lars.frisk@pqp.se

Eskilstuna

Tony Hammar

Projektledare

073-695 26 37

tony.hammar@pqp.se

Eskilstuna

Mats Hawia

Projektledare

073-867 05 41

mats.hawia@pqp.se

Eskilstuna

Henrik Hellberg

Projektledare

070-366 05 16

henrik.hellberg@pqp.se

Eskilstuna

Ella Johansson

Projektledare

079-098 65 34

ella.johansson@pqp.se

Eskilstuna

Johan Mejenqvist

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-643 13 78

johan.mejenqvist@pqp.se

Eskilstuna

Per-Ola Nilsson

Projektledare

070-330 13 73

per-ola.nilsson@pqp.se

Eskilstuna

Niclas Norman

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-693 37 27

niclas.norman@pqp.se

Eskilstuna

Ulf Söderström

Projektledare

070-341 54 35

ulf.soderstrom@pqp.se

Eskilstuna

Eva-Lena Verner

Projektledare

070-366 70 82

eva-lena.verner@pqp.se

Eskilstuna


Västerås

Västerås

info@pqp.se


Sigurdsgatan 9

721 30 Västerås

Sofia Norstedt

Kontorschef, Projektledare, Certifierad IPMA Nivå C

073-531 75 99

sofia.norstedt@pqp.se

Västerås

Tomas Domberg

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå B

070-340 67 09

tomas.domberg@pqp.se

Västerås

Susanne Fahlström

Affärsområdeschef anläggning,
Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-691 11 35

susanne.fahlstrom@pqp.se

Västerås

Jesper Dahlberg

Projektledare

070-865 02 74

jesper.dahlberg@pqp.se

Västerås

Charlotte Edberg

Projektledare

070-299 35 47

charlotte.edberg@pqp.se

Västerås

Mikael Ekberg

Projektledare

0735-88 88 58

mikael.ekberg@pqp.se

Västerås

Johan Eriksson

Projektledare

070-366 07 52

johan.eriksson@pqp.se

Västerås

Lotta Nilsson

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-366 18 60

lotta.nilsson@pqp.se

Västerås

Marcus Persson

Projektledare

0735-96 58 48

marcus.persson@pqp.se

Västerås

Lima Porshoor

Projektledare

072-145 71 30

lima.porshoor@pqp.se

Västerås

Magnus Åkerberg

Projektledare

070-366 10 64

Magnus.akerberg@pqp.se

Västerås

Magnus Larsson

Affärschef Fastighetsutveckling, Projektledare

076 -511 51 43

magnus.larsson@pqp.se

Västerås


Stockholm

Stockholm

info@pqp.se


Årstaängsvägen 17 C 5tr

117 43 Stockholm

Patrik Andersson

Affärsområdeschef Hus, Projektledare

070-366 19 84

patrik.andersson@pqp.se

Stockholm

Björn Andersson

Kontorschef, Projektledare
Certifierad IPMA Nivå C

070-366 30 75

bjorn.andersson@pqp.se

Stockholm

Mikael Ahl

Projektledare

070-655 42 51

mikael.ahl@pqp.se

Stockholm

Mikael Bohman

Projektledare

070-366 22 56

mikael.bohman@pqp.se

Stockholm

Leopold Brcina

Projektledare

079-335 52 56

leopold.brcina@pqp.se

Stockholm

Magnus Caspi

Projektledare

073-361 21 30

magnus.caspi@pqp.se

Stockholm

Engin Celik

Projektledare

079-098 65 39

engin.celik@pqp.se

Stockholm

Pierre Christoffersson

Projektledare

070-366 09 89

pierre.christoffersson@pqp.se

Stockholm

Lise-Lotte Eriksson

Projektledare

070-865 02 73

lise-lotte.eriksson@pqp.se

Stockholm

John Jespersen

Projektledare

070-366 04 58

john.jespersen@pqp.se

Stockholm

Bengt Johansson

Projektledare

070-799 46 40

bengt.johansson@pqp.se

Stockholm

Dan Jonsson

Projektledare

070-366 19 77

dan.jonsson@pqp.se

Stockholm

Johan Lyrén

Projektledare
Certifierad IPMA Nivå B

070-366 05 58

johan.lyren@pqp.se

Stockholm

Thomas Mickelsson

Projektledare

070-854 49 30

thomas.mickelsson@pqp.se

Stockholm

Tony Ritzén

Projektledare

070-366 02 16

tony.ritzen@pqp.se

Stockholm

Nicklas Samuelsson

Projektledare

070-366 05 21

nicklas.samuelsson@pqp.se

Stockholm

Daniel Schytte

Projektledare

079-066 20 20

daniel.schytte@pqp.se

Stockholm

Jens Steneros

Projektledare

070-366 02 35

jens.steneros@pqp.se

Stockholm